CONVERSE

Marka Converse powstała w 1908 roku, od tego momentu stała się jednym z najbardziej popularnych producentów sneakersów. Kultowy model Chuck Taylor All Star w czasach swoich narodzin znalazł się na nogach koszykarzy, później został zaadaptowany przez artystów, muzyków oraz fanów marki, by stać się symbolem wolności, indywidualizmu i kreatywności. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria, ciesząc się niemalejącą popularnością w ponad 160 krajach na świecie.

W sklepie Converse Factory Store, fani kultowej sylwetki Chuck Taylor w jednym miejscu mogą wybierać spośród szerokiej gamy ponadczasowych modeli, bogatej palety kolorów sezonowych oraz sylwetek typu Star Player czy Breakpoint w wyjątkowych cenach. Sklep oferuje szeroki wybór rozmaitych modeli sneakersów dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fani marki znajdą tu również bogaty wybór odzieży i akcesoriów Converse.

 

Kontakt
Pokaż na mapie centrum
Virtual Shopping

Konsultacja, zakup produktów, odbiór w sklepie

Usługi
Konsultacja i rezerwacja
w godzinach otwarcia sklepu
Odbiór towaru
w godzinach otwarcia sklepu
Wymiana i zwrot
Klient może odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni, licząc od dnia wydania rzeczy (odebranej przesyłki). Do zachowania powyższego terminy wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem poczty email na adres: S33.sklep.as.pl@orbico.com Wzór odstąpienia dostępny jest bezpośrednio u Sprzedawcy.
Rezerwacja towaru
do 7 dni
Płatność BLIK
przez WhatsApp
Phone539738131
WhatsApp

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2023