ADVENTURE SPORTS/ ROSSIGNOL

ADVENTURE SPORTS to miejsce dla osób spragnionych kolejnych wyzwań, które w sporcie poszukują nie tylko emocji, ale czerpią także przyjemność z obcowania z modą.
ADVENTURE SPORTS to marka, która powstała z pasji i doświadczeń jej założycieli, właścicieli firmy PM Sport. Formuła sieci opiera się na strategicznym partnerstwie z topowymi markami z branży narciarskiej i outdoorowej. Dzięki temu oferta ADVENTURE SPORTS to wyjątkowy, unikalny asortyment o najwyższych parametrach technicznych, które docenią przede wszystkim miłośnicy sportów zimowych oraz amatorzy dyscyplin outdoorowych. W jednym miejscu w centrum Outlet FACTORY można odnaleźć aktualne i limitowane linie produktów takich marek, jak ROSSIGNOL, THE NORTH FACE, HELLY HANSEN, DYNASTAR, LANGE, POC (i wiele innych). Oferujemy też kultową odzież skandynawskiej firmy PEAK PERFORMANCE.

Rossignol
Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy. Rossignol jest marką, która wyznacza kierunki rozwoju całej branży. Ikona przeszłości, symbol teraźniejszości... Rossignol, inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości, każdego dnia buduje przyszłość branży. Rossignol to nie tylko doskonały sprzęt, ale również kolekcje odzieży na każdą porę roku, wpisujące się w autentyczny "Mountain Lifestyle"

e-mail: annopol@adventuresports.pl

Kontakt

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2024