NIKE
Stanowisko: 
HEAD COACH (STORE MANAGER)
Zatrudnienie: 
cały etat
Umowa: 
umowa o pracę

Zostań członkiem zespołu NIKE, Inc.

NIKE, Inc. to nie tylko firma, która ubiera najlepszych sportowców na świecie. To miejsce, w którym możesz odkryć swój potencjał, przekroczyć granice oraz sprawić, że niemożliwe staje się możliwe. Firma poszukuje ludzi, którzy chcą się rozwijać i potrafią myśleć, marzyć oraz tworzyć. Jej kultura rozwija się dzięki różnorodności i wspieraniu kreatywności. Firma poszukuje ludzi, którzy dążą do realizacji celów, a także liderów oraz wizjonerów. W NIKE, Inc. każda osoba wnosi do gry swoje umiejętności oraz pasje. Dzięki temu ciągle się rozwijamy.

Praca w Dziale Detalicznym oznacza, że jesteś twarzą NIKE, Inc. Pracownicy tego działu firmy Nike codziennie dbają o to, żeby klienci byli z niej zadowoleni. Są specjalistami z dziedziny obsługi klienta i mają olbrzymią wiedzę o produktach. Od Szanghaju po San Francisco — w każdym sklepie panuje wyjątkowa atmosfera i pracują inspirujący ludzie, których pasją jest sport i moda. Praca w Dziale Detalicznym Nike wymaga kreatywności i ambicji, ale daje wiele możliwości rozwoju i współpracy z najlepszymi sportowcami, innymi pracownikami Nike oraz partnerami handlowymi.

 

Jako nasz opiekun sklepu firmy Nike będziesz odpowiedzialny za tworzenie takiego środowiska pracy, które zapewni wyjątkowe doświadczenia dla konsumentów i pracowników oraz wdrażanie/prowadzenie programów, poprawiających wyniki działalności.
 

Stań się członkiem zespołu firmy NIKE, Inc.

 

Firma NIKE, Inc. robi więcej, niż zapewnianie wyposażenia dla najlepszych na świecie sportowców. Jest to miejsce odkrywania potencjału, zacierania granic i wykraczania poza nasze możliwości. Firma poszukuje osób zdolnych do rozwijania się, myślenia, snucia marzeń i tworzenia. Kultura firmy uwzględnia sprzyjanie zróżnicowaniu i nagradzanie korzystania z wyobraźni. Marka poszukuje ludzi sukcesu, liderów i wizjonerów. W zespole firmy Nike chodzi o to, aby każda osoba wnosiła swój wkład w postaci umiejętności i pasji w pełną wyzwań i bezustannie rozwijającą się wspólną grę zespołu.

 

Pracownicy sklepu detalicznego firmy Nike inspirują sportowców wszystkich dziedzin sportu do rozwijania swojego potencjału. Odwiedź sklep firmy Nike, sklep fabryczny firmy Nike lub stronę nike.com, gdzie można poczuć energię, entuzjazm i pasję sportu. Każdy sklep od Szanghaju po San Francisco oferuje unikalną i inspirującą społeczność bezustannie ukierunkowaną na innowacyjność produktów i obsługę klienta. Kariera w sklepie detalicznym firmy Nike wymaga kreatywności i ambicji — oferuje też możliwość określania nowych granic sprzedaży detalicznej wraz z najlepszymi sportowcami, współpracownikami i partnerami sprzedaży detalicznej z branży.

 

Obowiązki:

• zarządzanie wszystkimi codziennymi działaniami na konkretnym obszarze sklepu z uwzględnieniem sprzedaży i obsługi;

• zapewnienie przywództwa, opieki w zakresie motywowania i inspirowania współpracowników na wyznaczonym obszarze;

• prowadzenie i utrzymanie wizualnej promocji oraz standardów sali sprzedaży;

• rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach promocyjnych w celu maksymalizacji wyników każdego z wydarzeń;

• określanie problemów i możliwości w oparciu o oceny zwrotne sprzedaży i otrzymywane od klientów;

• zapewnienie kierownikowi sklepu pomocy w zakresie dostarczania doskonałych doświadczeń dla konsumentów i pracowników;

 

Kwalifikacje:

• licencjat i 3 lat doświadczenia w sprzedaży detalicznej lub 4 doświadczenia w sprzedaży detalicznej w przypadku braku tytułu licencjata;

• co najmniej 1 lata doświadczenia w zarządzaniu;

• możliwe do zaprezentowania doświadczenie w kierownictwo ds. sprzedaży detalicznej, w tym w zapewnianiu opieki i rozwoju względem pracowników;

• zdolność komunikowania się w języku angielskim;

• zdolność stosowania biznesowych systemów sprzedaży detalicznej oraz programu Microsoft Office;

• możliwość pracy w weekendy, wieczorami i w święta w razie konieczności

 

APLIKUJ TUTAJ

 
NIKE, Inc. to rozwijająca się firma, która poszukuje członków zespołu do wspólnego rozwijania działalności. Firma Nike oferuje hojny pakiet wynagrodzenia ogólnego, swobodne środowisko pracy, zróżnicowaną i spójną kulturę działania oraz ekscytującą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi zawodowemu. Niezależnie od lokalizacji i stanowiska wszyscy pracownicy firmy Nike dzielą wspólną, ekscytującą misję: Inspiracja i innowacje dla każdego sportowca* na świecie.

NIKE, Inc. to firma skupiona na rozwoju, której zależy również na rozwoju pracowników. Nike oferuje bogaty pakiet dodatków oraz luźną i energiczną atmosferę w pracy, by wspierać rozwój zawodowy pracowników. Koncentruje się także na wzmacnianiu inkluzywnej kultury promującej integrację. Niezależnie od lokalizacji czy stanowiska, każdy pracownik Nike dąży do realizacji jednej niesłychanie istotnej misji. Jest nią wnoszenie inspiracji i innowacji w życie każdego sportowca* na świecie.

NIKE, Inc. zależy na zatrudnianiu zróżnicowanych osób. Kandydatura osób, które się zakwalifikują, będzie brana pod uwagę bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, wyrażanie płciowości, status weterana czy niepełnosprawność.

 

* Są to informacje ogólne na temat procesu rekrutacji na stanowiska korporacyjne. Rekrutacja na inne stanowiska może przebiegać w inny sposób.

Nie przegap niczego

Zapisz się do newslettera

Zapisz się
Copyright NEINVER 2021