ROYAL SUSHI

Restauracja Sushi Royal
kręcimy sushi z miłością!

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych sieci restauracji sushi w Polsce. Sukcesywnie funkcjonujemy na rynku od ponad 6 lat i stale poszerzamy geografię działalności. W ciągu tego czasu otworzyliśmy nasze restauracje w Warszawie  oraz  innych lokalizacjach, między innymi we Wrocławiu, Olsztynie i Sosnowcu.

Brand- szef Sushi Royal tworzy unikalne dania kuchni japońskiej, biorąc pod uwagę preferencje smakowe naszych drogich gości, a także kierując się światowymi trendami branży gastronomicznej w Japonii i na całym świecie.

Oferujemy smak, który zadowoli nawet najwybredniejsze podniebienie kulinarne. Dajemy naszym klientom nieograniczoną przestrzeń do wyboru, w jaki sposób delektować się sushi, przygotowanymi przez naszych sushi – masterów. Czy to będzie posiłek w jednej z naszych pięknie urządzonych restauracji, szybka przekąska podczas zakupów w centrum handlowym, czy wieczór na wygodnej sofie w domu w gronie najbliższych. W Sushi Royal można dokonać zakupu w każdy wygodny dla klienta sposób: zamawiając sushi w lokalu, na wynos lub z dostawą, korzystając z naszej strony internetowej i aplikacji dostawczych.

Contact details

Don't miss nothing

Subscribe to the newsletter

Subscribe
Copyright NEINVER 2023