LIDIA KALITA

Popularna i niezwykle zdolna polska projektantka, Lidia Kalita, otworzyła swój kolejny butik. Nowy sklep outletowy pojawił się w Factory Annopol.

Lidia Kalita - polska projektantka, od listopada 2013 r. tworzy markę LIDIA KALITA Designer Shops. W latach 1993 – 2013 - współzałożycielka, projektantka i dyrektor kreatywna jednej z najbardziej ekskluzywnych polskich marek modowych SIMPLE CREATIVE PRODUCTS. Moda jest jej ogromną pasją, dzięki czemu w sezonie projektuje ponad 350 modeli. Jej klientkami głównie są kobiety pewne siebie, aktywne, ciekawe świata i mody. „Projekt oznacza dla mnie stworzenie idealnej kombinacji formy i koloru, i zawsze chcę by był przeżyciem estetycznym dla osoby, która go wybierze. Znalezienie równowagi między ideą a jej zmaterializowana formą jest dla mnie spełnieniem jako projektanta. Lista środków, których używam do powstania kolekcji jest fragmentami stała: męczy mnie mnogość kolorów, dlatego selekcjonuję go starannie na dany sezon zestawiając z czernią i szarością. Chcę dawać kobietom jasny przekaz na każdy sezon wzmóc ich poczucie pewności siebie tak potrzebne w codziennym życiu. Sprawić, żeby czuły się piękne tu i teraz.” – tłumaczy projektantka.

Każda kolekcja opowiada inną historię, ponieważ klientki łakną nieustających zmian i nowości Lidia Kalita mówi o sobie, że należy do grupy osób szczęśliwych, dla których praca jest ich hobby. Zdobywczyni wszystkich prestiżowych nagród polskiego świata mody. Siedmiokrotnie nagrodzona w plebiscycie "Doskonałość Mody" miesięcznika Twój Styl. W 2010 roku otrzymała tytuł "Mistrzyni Stylu XX-lecia", za to, że "nowocześnie i z fantazją ubiera Polki od stóp do głów". Magazyn Elle wyróżnił ją nagrodą "Trofea Elle", a tytuł "Gazele biznesu" przyznano jej już czterokrotnie.

W nowoczesnej i minimalistycznej przestrzeni nowego butiku klientki znajdą znane projekty Kality: sukienki koktajlowe, modele do biura, spodnie, T-shirty z napisami (stanowiącymi już znak rozpoznawczy kreatorki), buty, torebki okulary, a także biżuterię z logo Lidia Kalita. A także futurystyczne tkaniny, faktury tkanin, sportowe formy, oraz klasyczne rozwiązania i eleganckie, kobiece sylwetki.

Do kogo projektantka kieruje swoje propozycje? Do kobiet takich jak ona: kobiet, które żyją w dużych miastach, które mają dużo ról do spełnienia, matek, żon, które pracują zawodowo i realizują się. Ubrania i dodatki adresowane są do kobiet z pasją, twórczych i kreatywnych. Kobiet, które lubią bawić się modą i czują w sobie odwagę, żeby również dyktować trendy poprzez to, co noszą.

Fanki projektów Lidii Kality z pewnością poczują się modowo zaspokojone. W butiku w Factory Outlet Annopol odnajdą charakterystyczny styl artystki.

505 877 189
Copyright NEINVER 2019